Grafický design

Nabízíme Vám služby profesionálního grafického designéra. Naše návrhy nejsou jen efektní, jsou hlavně funkční. Připravíme Vám veškeré tiskoviny - vizitky, letáky, brožury, katalogy, prospekty, firemní zpravodaje, technické manuály, výroční zprávy, kalendáře a další. Umíme také velkoplošný tisk, od plakátu, přes různé panely až po klasický billboard. Zhotovíme skutečně profesionální fotografie Vašich produktů, výrobních nebo kancelářských prostor, anebo třeba i Vás.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

  • Grafický návrh a zpracování veškerých propagačních materiálů
  • Katalogy, letáky, prospekty, firemní nebo komunální zpravodaje
  • Inzeráty pro tisk i online publikaci
  • Knihy, výroční zprávy a publikace
  • Kompletní sady firemních provozních tiskovin
  • Návrh a realizaci polepů vozového parku
  • Návrh a realizaci informačních systémů v budovách a areálech firem
  • Komplexní zajištění fotografických služeb, vč. postprodukce

Firemní propagační materiály

Veškeré firemní propagační materiály by měly splňovat tyto dvě podmínky: jednak odpovídat celkovému firemnímu stylu tak. Musí být na první pohled jasné, že jde o materiály Vaší firmy. Druhou podmínkou je, aby upoutaly pozornost a samozřejmě nabídly odpovídající informační hodnotu - jiný výsledek má mít produktový prospekt a jiný propagační leták. Připravíme Vám také firemní nebo komunální zpravodaje, nebo výroční zprávu.

Návrh inzerce

Navrhneme Vám takový inzerát, který nejen upoutá pozornost čtenáře, ale zároveň bude stále dodržovat podmínky firemního vizuálního stylu. Připravíme Vám jak klasickou, tištěnou inzerci, tak i elektronický inzerát (banner) pro PPC on-line reklamu.

Kompletní sady firemních provozních tiskovin - merkantil

Každý, kdo přijde do styku s jakýmkoliv tištěným materiálem Vaší firmy musí okamžitě poznat, že jde o Váš dokument. Sjednotíme vzhled veškerých vnitrofiremních i externích dokumentů, ať už jde o firemní dopisní papír, formuláře pro vydané a přijaté objednávky, faktury, dodací listy, skladové listy apod.

Polep automobilů - osobních i nákladních

Jsme schopni zajistit polep jak klasickou metodou, tj. vyřezávanou grafikou, tak samozřejmě i polepem z potištěných fólií. Na přání zajistíme i celopolep vozu.

Informační systémy v budovách a areálech firem

Aby Vás bez potíží našli klienti i dodavatelé, je nutné je správně navigovat k cíli. Opět za podmínky dodržení firemního vizuálního stylu Vám navtrhneme a nainstalujeme informační systémy v budovách a areálech firem, ale např. také na sloupech veřejného osvětlení.

Fotografické služby

Pro naše klienty jsme realizovali desítky reklamních focení, a to jak produktů od obráběcích strojů, přes medicínské vybavení až po profesionální snímky jídla a gastronomie, tak např. i portrétů členů vedení firem. Rádi pro Vás také připravíme opravdu profesionální fotografie, včetně veškeré postprodukce.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte prosím zcela nezávazně náš kontaktní formulář, ozveme se Vám v co nejkratším čase.