Internetová reklama a analýza

Sebelepší web se často neobejde bez správné podpory. Naši proškolení pracovníci Vám tedy připraví na míru internetové reklamní kampaně na našich i zahraničních serverech. Samozřejmostí je jejich průběžné vyhodnocování a vylepšování ještě za dobu jejich trvání. Zajímá Vás, kdo, kdy a odkud na Váš web chodí?

Nejen to, ale podstatně více informací můžete získat z naší pravidelné analýzy Vašeho webu.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

  • PPC (pay-per-click) kampaně
  • Analýza návštěvnosti webu

PPC (pay-per-click) kampaně

PPC kampaň je velmi spolehlivým prostředkem k okamžitému zvýšení návštěvnosti Vašeho webu nebo e-shopu. Jde o skvělou formu podpory prodeje nového produktu, propagace nově vzniklé firmy, případně k rychlému posunu webu na první stránky vyhledavačů. Pracujeme se systémy firem Google a Seznam. Připravíme pro Vás kompletní akci tzv. "na klíč", tj. od prvotní analýzy klíčových slov, přes vyhodnocování jejich úspěšnosti. Postaráme se také o to, abyste za provedený proklik neplatili zbytečně mnoho peněz.

Analýza návštěvnosti webu

Bez analýzy návštěvníků webu budete jako slepí. Kdo k Vám chodí, odkud a co hledá? Jak dlouho se zdrží? Co ho zajímá? Není na některé stránce webu problém, který donutí návštěvníka web opustit? Která verze titulní strany funguje lépe? To jsou jen některé dotazy, na které Vám odpoví pravidelná analýza Vašeho webu nbo e-shopu. Jsme schopni ji pro Vás připravit třeba každý měsíc, anebo každý týden - důležitá je zejména rychlost "obrátkovosti" Vámi nabízeného zboží nebo služeb.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte prosím zcela nezávazně náš kontaktní formulář, ozveme se Vám v co nejkratším čase.