Logo, CDI (corporate design identity)

Logo je základní stavební kámen celé firemní prezentace, tady není místo pro improvizaci. Víme to a s tím k tvorbě loga také přistupujeme. Víme, jaké parametry by mělo dobré logo mít a využíváme toho. Víme, že logo se nedělá na jeden nebo dva roky. Důkazem budiž to, že některá loga, která jsme vyráběli, používají jejich majitelé již déle než 10 let bez větších změn. Logo samotné je ale jen začátek. Umíme vybudovat funkční firemní identitu (CDI - corporate design identity). Připravíme veškeré firemní tiskoviny, inzeráty, 3D reklamní a propagační předměty a také návrhy a polepy automobilů.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

  • Logo, logotyp
  • Definice barevnosti ve všech užívaných barevných prostorech
  • Firemní písmo, lokalizace již existujících písem do CZ
  • Kompletní design manuál

Tvorba loga a logotypu

Není snad ve firemní identitě důležitější věc než je logo. Jde skutečně o zcela základní stavebí část veškeré firemní identity. Proto je opravdu velmi důležité, aby bylo logo zpracováno opravdu kvalitně a odborně. Velmi rádi Vám takové logo připravíme, případně zcela nezávisle a hlavně nezávazně zhodnotíme Vaše stávající logo.

Definice barevnosti

O působení barev na vnímání a pocity člověka toho bylo napsáno mnoho. Zamyslete se, proč má např. tak málo finančních institucí jako dominantní barvu třeba hnědou? My samozřejmě o vlivu barev a jejich vnímání víme, připravíme pro Vás tedy kompletní barevnou definici nejen firemního loga, ale veškerých navazujících firemních materiálů.

Firemní písmo

Navrhneme Vám firemní písmo na základě Vašich požadavků. Chcete působit jako firma tradiční a konzervativní, anebo naopak chcete zaujmout jako firma moderní a dynamická? Toto všechno lze podtrhnout volbou firemního písma. Zajistíme jeho implementaci do veškerých firemních dokumentů, i do elektronické komunikace. Pokud jste mezinárodní, nebo nadnárodní společnost, zajistíme pro Vás CZ lokalizaci Vámi užívaného fontu. Tuto službu jsme např. realizovali pro britskou skupinu Barclays, kdy jsme do CZ převedli jejich vlastní firemní písmo.

Kompletní design manuál - CDI (corporate design identity)

Správný design manuál sjednocuje veškeré informace k vizuálnímu stylu firmy na jednom místě. Logo, jeho možné i nepovolené varianty užití, barevnost, písmo, firemní tiskoviny, vizitky a mnoho dalšího je obsaženo v každém design manuálu, který od nás obdržíte. Získáte jej nejen v tištěné, plnobarevné variantě, ale samozřejmě také elektronicky v nejběžnějších formátech (např. PDF).

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte prosím zcela nezávazně náš kontaktní formulář, ozveme se Vám v co nejkratším čase.