Nechlubíme se tím, jak jsme tu dlouho.
Radši se pochlubíme výsledky.

REBUS, reklamní agentura funguje na trhu od roku 1999. Od té doby jsme připravili a realizovali velké množství různorodých prací. Pracujeme jak pro malé, lokální klienty, tak také pro mezinárodní společnosti.

Proč právě nás?

 •  

  Návrh

  Věříme, že kreativní myšlenka je základ každé úspěšné práce – ať je to třeba jen leták, anebo celá reklamní kampaň. Kreativita ale není úplně vše. Jsme tu hlavně proto, abychom Vám pomohli k úspěchu – to je základ naší práce. Z toho vždy vycházíme a snažíme se dělat věci nejen kreativní, ale hlavně funkční.

 •  

  Poradenství

  Všichni vedoucí a marketingoví pracovníci si kladou podobné otázky: jak nejlépe identifikuji tržní segment, jak odliším naši nabídku od nabídek konkurenčních, jak posílit postavení značky na trhu. A my Vám na tyto otázky pomůžeme najít odpovědi.

 •  

  Realizace

  Samotná myšlenka a návrh ale není všechno. Pouze jejich bezchybné technické provedení je zárukou konečného správného výsledku. Snažíme se vždy vyhovět přáním klienta, ať už jde o termín nebo o způsob provedení. Navíc, myslíme nejen na Vás, ale i za Vás. Sdělte nám svou představu a my Vám připravíme komplexní řešení na míru vašim požadavkům.

 •  

  Vyhodnocení

  Samotnou realizací ale naše práce nekončí. V mnoha případech jsme schopni vyhodnocovat kampaně nejen po jejich ukončení, ale už v jejich průběhu a upravovat je tak, aby přinášely co nejlepší výsledky.