Tisk, reklamní grafika a reklamní předměty
3D reklama

Veškeré věci, které pro Vás navrhneme Vám také vyrobíme a dodáme „až na stůl“. Veškeré tiskoviny, reklamní předměty, velkoplošné tisky - vše Vám dodáme až k Vám do firmy, nemusíte se naprosto o nic starat. A navíc vše za opravdu konkurenceschopné ceny.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

  • Digitální tisk
  • Ofsetový tisk
  • Reklamní předměty - 3D reklama

Digitální tisk

Zní to jako klišé, ale my Vám opravdu dodáme veškeré tiskoviny ve špičkové kvalitě od jednoho kusu. Tiskneme na nejmodernějším digitálním stroji zn. Minolta, který umožnuje potisknout materiál o síle až 400g. Potřebujete rychle několik vizitek? Není to žádný problém - do druhého dne je máte na stole a v takové kvalitě, že téměř nikdi nepozná, že nejde o ofset. Potřebujete nátisk firemního katalogu, než jej spustíme v ofsetovém tisku? Opět žádný problém - včetně vazby V1. Možností využití je opravdu mnoho, zeptejte se nás, určitě Vám dokážeme vyjít vstříc.

Ofsetový tisk

Spolupracujeme s ofsetovou tiskárnou, takže Vám nabídneme konkurenceschopnou cenu. Samozřejmostí je pro Vás také maximální pohodlí a servis: vše Vám dodá jeden dodavatel až do Vašeho skladu, nebo na Váš stůl. Nemusíte tedy řešit případné komplikace s několika subjekty, vše vyřídíte s námi, bez problémů.

Reklamní předměty - 3D reklama

Na vyžádání Vám rádi zdarma zašleme náš katalog reklamních předmětů. Samozřejmostí je potisk téměř každou myslitelnou technologií (sítotisk, flexotisk, laser), vše v perfektní kvalitě, s rychlou dodávkou a za dobrou cenu. Napište si o náš katalog reklamního zboží - nezávazně a zdarma Vám jej rádi zašleme.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte prosím zcela nezávazně náš kontaktní formulář, ozveme se Vám v co nejkratším čase.