SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa sociálních sítí

Zajímavá a funkční webová prezentace je dnes víceméně nutností. Existují ale rozdíly v tom, jak k její výrobě přistoupit. My zastáváme názor, že méně je někdy více, snažíme se tedy o čisté a pro návštěvníka hlavně přehledné webové prezentace. Umíme jak jednoduché weby, tak i velmi složité a strukturované webové stránky v několika jazykových mutacích, s e-shopem a samozřejmě s vlastní administrací.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

  • SEO optimalizace pro vyhledávače
  • Správa sociálních sítí
  • Tvorba webových stránek

SEO optimalizace

To, že máte webovou stránku samo o sobě ještě téměř nic neznamená. Vaši zákazníci ji musejí najít. A to je dnes, v době opravdu vysoké konkurence, bez správné optimalzace téměř nemožné. Projdeme Váš web a určíme místa, kde je potřeba jej obsahově a textově vylepšit. Spolupracujeme s copywritery, takže Vám textovou část webu dodáme "na klíč". Nejrychlejší cestou ke zvýšení návštěvnosti webu jsou určitě PPC (pay-per-click) kampaně. Zajistíme Vám nejen jejich tvorbu, ale i následnou správu a vyhodnocování.

Správa sociálních sítí

Běžnou součástí jsou dnes firemní Facebookové profily. Také je však bohužel běžné, že jsou často neaktuální, zastaralé a bez adekvátní odezvy a zpětné vazby. Tento problém za Vás vyřešíme my. Převezmeme správu Facebook profilu a budeme jej průběžně aktualizovat - samozřejmě ve spolupráci s Vámi.

Tvorba webových stránek

Od jednoduchých, několikastránkových, až po opravdu složité webové systémy v mnoha jazykových mutacích, s vlastní správou a eshopem. Vytvoříme Vám funkční a graficky zajímavou webovou prezentaci nebo eshop. Pokud se Vám nechce využívat předpřipravených šablon, obraťte se na nás. Určitě pro Vás budeme mít řešení, které zcela přesně splní všechny Vaše požadavky.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte prosím zcela nezávazně náš kontaktní formulář, ozveme se Vám v co nejkratším čase.