Nahlédněte do světa Rebusu

Jsme sehraný tým a práce nám jde rychle od ruky. Seznamte se s lidmi, kteří tvoří samotné jádro Rebusu a stojí za zrodem těch nejlepších nápadů.

Josef
zakladatel Rebusu

První článek řetězce. Má skvělý přehled o všech projektech a deleguje práci ostatním v týmu. S Josefem budete komunikovat od začátku spolupráce až do jejího úplného konce.

Eliška
artdirectorka

Klíč od dveří do světa kreativity má právě Eliška. Originální nápady sype jeden za druhým. Své vize zhmotňuje v grafický design, který nejen, že skvěle vypadá, ale zároveň funguje.

Vojta
3D kouzelník

Čarovat s vizualizacemi dovede jedině Vojta. Vyrenderovaná 3D videa ještě nedokončených produktů, které vypadají jako skutečné záběry, jsou jeho esem v rukávu.

Jan (Honza)
3D designér

Honza je mistrem ve světě 3D animací a vizualizací. Se svým okem pro detail dokáže proměnit myšlenku v nádhernou trojrozměrnou realitu. S jeho dovednostmi ožívají projekty a dostávají nový rozměr.

Lumír
kameraman

Pokud se setkáte s někým, kdo vypadá jako Palo Habera s kamerou na rameni, vězte, že to je náš Lumír. Dovede skvěle natočit cokoliv vás napadne a nudit se s ním rozhodně nebudete.

Marek
fotograf

Fotografie zcela překonávající původní očekávání umí Marek. Ví, kdy být na správném místě a zmáčknout spoušť. Zároveň exceluje i v tvorbě fotomontáží a zasazení produktu do jakéhokoliv prostředí.

Ivana
grafička

Tajemná postava, se kterou se obvykle nesetkáte, přesto nám díky ní jde všechna práce jako po másle. Jakékoliv letáky, manuály a texty sází jako Baťa cvičky.

Stanislav
doc. RNDr. Stanislav Bartoň, CSc., odborný konzultant

Při naší práci se velmi často setkáváme s úkoly, které vyžadují opravdu špičkovou odbornost a znalosti. V těchto případech se vždy obracíme na Stanislava, který pohlídá, aby všechno, co pro naše klienty děláme, bylo po věcné i vědecké stránce správně. A jako malý bonus se i my od něj vždy přiučíme něco nového.

Mirka
asistentka

S Mirkou se setkáte především pokud je potřeba cokoliv přivézt, odvézt anebo zařídit. Nebýt Mirky, byla by naše logistika prostě v troskách.