Grafický design

Kreativita a nápaditost je nám vlastní. Prezentujte se jako profesionálové s jednotnou vizuální identitou.

Logo a branding

Sjednoťte svou vizuální identitu do poslední vizitky. Letáky, brožury, dopisní papír či faktury. Zajistíme vám vše – od prvotního návrhu až po tisk a vazbu. A klidně už zítra.

Tiskoviny, DTP a pre-press

Připravíme Vám veškeré tiskoviny - vizitky, letáky, brožury, katalogy, prospekty, firemní zpravodaje, výroční zprávy, kalendáře a další. Umíme také velkoplošný tisk, od plakátu, přes různé panely až po klasický billboard. Připravíme Vám také firemní nebo komunální zpravodaje, nebo výroční zprávu.

Uživatelské manuály

Jsme specialisté na manuály. IVD vs. IVDR. Říká vám to něco? Nám tedy ano a umíme na neustálé změny legislativy reagovat opravdu pružně. Připravíme vám manuály pro online i pro tisk, klidně ve dvaceti jazykových mutacích.

Veletržní a prodejní stánky

Bude se vaše společnost účastnit veletrhu? Potřebujete postavit prezentační nebo prodejní stánek? Zpracujeme vám návrh, 3D vizualizaci, stánek zrealizujeme, na místě postavíme a dodáme veškeré potřebné materiály a vybavení.

POS a POP reklama

Navrhneme a zrealizujeme billboardy, plakáty, bannery, výstavní a prodejní stánky. V menším měřítku i reklamu v místě prodeje, tj. výlohy, stojany, rollupy, poutače atd. Pro podporu prodeje a značky jsou stále pevnou součástí propagace reklamní předměty s logem firmy.